Работа в Словакии для украинцев

На сьогоднішній день велика кількість громадян України вибирають для себе роботу за кордоном. Це й не дивно, адже економічне становище більшості країн дозволяє людям отримувати гідну роботу і високі заробітні плати. Однією з найбільш активно розвиваються країн сьогодні є Словаччина. Ще недавно вакансії в цій країні пропонувалися рідко. Однак з плином часу, і роботодавці, і працівники визнали такий союз вигідним для обох сторін. Робота в Словаччині для українців відкриває велику кількість можливостей і кар'єрного зростання. У даній статті ми хотіли б детальніше розповісти Вам про те, як отримати хорошу посаду, а також відповісти на всі питання, які можуть виникнути на цю тематику.

В першу чергу важливо відзначити, що Словаччина - це неймовірно приваблива і затишна країна, яка знаходиться в самому серці Європи і входить до складу Євросоюзу. Звідси можна зробити висновок про активний розвиток економічного становища, а також про високий рівень життя. Чудова природа, старовинна архітектура та приємних клімат щорічно збирають безліч туристів з усієї планети. Сьогодні і у Вас є можливість відвідати Словаччину, при цьому заробивши на свій розвиток. На жаль, жителям України навряд чи вдасться влаштуватися на аналогічну посаду в своєму місті і отримувати таку ж оплату праці. Тому ідеальним варіантом стане виїзд на певний термін для заробітку.

Такий варіант також сподобається і завзятим мандрівникам, які прагнуть відвідати якомога більше країн по всьому світу. Пізнаючи культуру, особливості та традиції країни, в цей же час Ви зможете заробляти не тільки на проживання там, але і на своє майбутнє. У Вас з'явиться можливість вступити в один з вищих навчальних закладів європейської країни, які шануються в усьому світі. Тобто, вибираючи нашу компанію, Ви відкриваєте для себе безліч можливостей, які раніше і не снилися простому українцеві.

Популярні вакансії в Словаччині

Незважаючи на те, що Словаччина посідає далеко не лідируючі позиції по безробіттю в світі і має важкі умови для в'їзду в країну, з допомогою нашої компанії Ви напевно зможете знайти хорошу роботу. Найбільше вакансій серед сезонних підробітків, а також на роботах, де не потрібно мати особливу кваліфікацію. Наприклад, популярними є такі вакансії:

  • Працівники кухні в ресторанах і кафе
  • Cкладські працівники
  • Різноробочі
  • Покоївки в готелях
  • Доглядальниці
  • Клінінгові співробітники.

Важливо розуміти, що займаючи такі посади, часто Вам навіть не потрібно мати мінімальні знання мови. Тобто, Ви зможете працювати, вивчивши всього пару фраз. У зв'язку з тим, що для роботи в таких сферах, Вам не потрібно мати обов'язкову кваліфікацію, Ви не зможете розраховувати на рівень заробітної плати, Як досвідчені фахівці в даній країні. Однак якщо порівнювати рівень зарплат в Україні, можна помітити величезну різницю. Мінімальна ставка в Словаччині складає 500 євро, які заробляють досвідчені співробітники з вищою освітою в Україні. З цієї причини Вас напевно зацікавить можливість побувати в іншій країні і заробити грошей для свого майбутнього. Далі варто розглянути, які ще вакансії в Словаччині для українців доступні сьогодні:

  • Водії
  • Зварювальники
  • Працівники будівельної сфери
  • Верстатники

На такі посади швидше візьмуть людину, яка має профільну освіту або знає мову. При цьому, в такому випадку, Ви зможете розраховувати на більш гідну оплату праці, яка досягає 2500 євро на місяць. Наша компанія пропонує тільки найбільш вигідні вакансії після розгляду Ваших даних і умінь. Всі пропозиції особисто перевіряються і гарантовано є безпечними і високооплачуваними.

На яку посаду може претендувати кваліфікований співробітник?

На сьогоднішній день по всьому світу високо цінуються фахівці в IT-сфері. При цьому, важливі самі знання і знання англійської мови для того, щоб в будь-який країн світу знайти роботу в даній спеціальності. Не виключенням є і робота в Словаччині, де таким співробітникам готові платити високу зарплату і створюють всі умови для комфортного співпраці. Крім того, зварювальники і кухарі також можуть розраховувати на гідну увагу до своїх персон з боку роботодавців цієї країни.

Під час співбесіди, Вам може бути зовсім не обов'язково надавати численні дипломи та листи подяки від колишніх роботодавців. Найчастіше, при прийомі на роботу адміністрація компанії дивиться на Ваші навички, перевіряє їх за допомогою спеціальних тестів. Тому в тому випадку, якщо Ви впевнені у високому рівні своїх здібностей, Вам достатньо просто продемонструвати їх.

Найбільш затребуваними професіями в Словаччині, є медичні спеціальності. Навіть проста медсестра може розраховувати на високу оплату праці. Мінімальна ставка становить від 1000 євро в місяць. При цьому, якщо Ви розраховуєте на роботу в даній галузі, Вам потрібно звернутися до наших фахівців, які допоможуть Вам оформити посвідку на проживання і договір про співпрацю.

Всі види діяльності в Словаччині мають чіткі обмеження і регулюються законодавством. Так, початковим правом на отримання посади, мають у своєму розпорядженні жителі країни і країн, які входять до Європейського Союзу. Для того, щоб отримати роботу громадянину України, йому обов'язково потрібно мати довгострокову візу. Після того, як наймач видає дозвіл на роботу, Ви можете претендувати на отримання виду на проживання в країні на термін від одного року з правом на продовження документа.

Rightstaff - тільки актуальні вакансії роботи в Словаччину

Наша компанія пишається тим, що вже багато років допомагає жителям нашої країни влаштовуватися на високооплачувані посади в кращих корпораціях по всьому світу. Завдяки високим технологіям захисту і перевірки кожного пропозиції, Ви можете бути впевнені в тому, що обраний Вами варіант повністю виправдає всі Ваші побажання. Всі пропозиції, які ми надаємо на вибір, перевірені і відповідають дійсності. Заробітна плата виплачується вчасно, існує медичне страхування і захист на всіх етапах поїздки. Наші співробітники завжди знаходяться на зв'язку з клієнтом, тому моментально реагують на будь-які позапланові ситуації, вирішуючи їх з максимальною користю для Вас. З нашою допомогою працевлаштування в Словаччині для українців буде успішним і дозволить Вам відкрити для себе нові горизонти.

Перейти до вакансій в Словаччині

Отримати безкоштовну
консультацію

Детальніше про згодуЛіцензія №1301 від 29.08.2019
Залишити відгук
×
Відгук на вакансію

Введите Ваши контактные данные и наши менеджеры вам перезвонят.

Вакансія:
×
Зворотній зв'язок

×

Меню