Работа в Чехии для украинцев

Багато людей в нашій країні залишаються незадоволеними рівнем заробітної плати, особливо це стосується молодих сімей. З цієї причини виникає необхідність у розгляді пропозицій, які існують в інших країнах Європи. Рівень життя, відповідно і фінансових можливостей, у жителів європейських країн набагато вище. Всього кілька місяців роботи дозволять здійснювати покупки, які були б недоступні, навіть після кількох років роботи на Батьківщині. Робота в Чехії для українців відкриває безліч можливостей. При зверненні в нашу компанію, Ви можете розраховувати на швидкий пошук підходящої вакансії, а також на допомогу при вирішенні інших важливих питань.

Сьогодні здійснювати подорожі по світу можуть дозволити собі далеко не всі. Найбільш привабливим варіантом є подорожі, які поєднані з заробітком грошей. Таким чином, отримавши роботу в Чехії, Ви зможете насолодитися старовинною, привабливою архітектурою, познайомитися ближче з культурою місцевих жителів і підтягнути свої мовні навички. Економічна ситуація країни дозволяє забезпечувати роботою не тільки місцевих жителів, а й приїжджих. Дуже важливо при цьому розуміти, на яке робоче місце Ви розраховуєте. Наші співробітники зможуть допомогти Вам з вибором правильної компанії, яка задовольнить всі Ваші побажання.

Отримавши роботу в Чехії, Ви отримаєте безліч переваг, які не могли б бути можливими в нашій країні, наприклад:

 • Можливість вибору вакансії серед великого списку пропозицій. При цьому важливо відзначити, що існують варіанти як для жінок, так і для хлопців
 • Вам буде надано житло. Найчастіше воно абсолютно безкоштовно або ж Вам потрібно платити тільки за комунальні послуги
 • Що стосується досвіду роботи, не завжди потрібно його наявність
 • Оформлення медичної страховки, по якій Ви завжди можете розраховувати на медичну допомогу високого рівня
 • Договір укладається на той термін, який Вам необхідний.

Для студентів такий варіант є привабливим і дозволить вибрати і вступити до будь-чеський інститут з високим рівнем навчання.

Як отримати роботу в Чехії?

В том случае, если Вы мечтаете отправиться в такое увлекательное путешествие и заработать при этом достойную сумму, Вам потребуется выполнить несколько условий. Первое из них – оформление визы. Нужно отметить, что при первом посещении страны для работы, Вам смогут открыть визу всего на три месяца. Однако, уже на второй раз Вы можете рассчитывать на подписание договора сроком до двух лет. Для оформления Вам потребуются следующие документы:

 • Договір з компанією-роботодавцем
 • Довідка з бюро праці про дозвіл на роботу
 • Тримісячна прописка
 • Запис від біржі про те, що компанії потрібні робітники
 • Заполненные анкетные данные
 • Страховий договір
 • Заброньовані квитки на літак.

Також важливо розуміти, що для правильного працевлаштування, потрібно щоб ця посада була вільною, а також на неї не претендували громадяни країн Євросоюзу і жителі Чехії протягом одного місяця. У тому випадку, Якщо Ви будете шукати роботу самостійно, Ви не зможете дізнатися про виконання цього пункту. Тому ми рекомендували б Вам звертатися до наших співробітників, які дуже ретельно спостерігають за дотриманням всіх формальностей.

Звичайно, при оформленні документації необхідно подбати і про наявність закордонного паспорта. А всі документи для оформлення робочої візи наші співробітники допоможуть Вам скласти безпосередньо перед вильотом на роботу.

Умови роботи

Важливо відзначити, що саме Чехія пропонує найбільш вигідні умови роботи, в порівнянні з іншими європейськими країнами. На руки Ви зможете отримати від 800 до 1200 євро. Причому ця сума буде Ваша з вирахуванням всіх податків і оплати на проживання. Наприклад, Литва або Польща можуть запропонувати всього від 500 до 700 євро. Звичайно, рівень заробітної плати безпосередньо залежить від обраного Вами регіону і посади. Максимальна кількість коштів можна заробити, працюючи водієм. У такому випадку, Ви можете розраховувати на 1100-1600 євро за один місяць. Трохи менше заробляють різноробочі на заводах або зварювальники.

Условия труда не слишком сложные, особенно, если учитывать, что Вы отправляетесь на определенный срок и хотите заработать максимально. Так у Вас будет график работы от 8 до 12 часов в сутки, с одним выходным днем в неделю. Также есть вариант устроиться на работу по сменам в том случае, если Вам удобно работать в таком режиме. Часто есть возможность заработать сверхурочно, оставаясь на переработку. Нужная одежда для работы предоставляется работодателем, а на счет стоимости жилья Вы сможете узнать, общаясь с нашим специалистом. Легальная работа в Чехии для украинцев – это не миф. Об этом Вы сможете детальнее узнать, обратившись в нашу компанию.

Не варто переживати в тому випадку, якщо Ви погано знаєте мову, якою спілкуються в країні. Наші фахівці зможуть допомогти Вам з вибором вакансії, на якій не буде потрібно особливих лінгвістичних зусиль з Вашого боку. Чехія є європейською країною, в якій місцеві жителі найчастіше вибирають для себе професії юристів, бухгалтерів і так далі. У зв'язку з цим, робітничі професії відчувають значний недолік в ресурсах. З цієї причини Ви зможете зайняти цю нішу і взяти від роботи максимальну кількість коштів.

Rightstaff – только актуальные вакансии работы в Чехии

Наша компанія існує вже багато років і допомагає всім бажаючим наполегливо і плідно працювати. У тому випадку, якщо Ви готові наполегливо працювати і отримувати за свою роботу гідну оплату, тоді Вам обов'язково варто звернутися в нашу компанію. Наші співробітники запропонують Вам легальну роботу в європейських країнах. Безліч актуальних вакансій дозволить Вам вибрати саме те, що Вам необхідно. Багато вакансії в Чехії для українців існують і для людей з вищою освітою і для тих, хто добре знає мову.

На що Ви можете розраховувати, звертаючись в нашу компанію з працевлаштування в Чехії?

 • Працівники компанії допоможуть виконати оформлення всієї необхідної документації, а також перевірять її на наявність помилок
 • Проконсультують з усіх виникаючих питань
 • Гарантовано будуть на зв'язку і підтримають в будь-якій ситуації, яка може виникнути за кордоном
 • Нададуть перекладача для побудови правильного діалогу з роботодавцем.

Практично всі компанії, чиї вакансії є в нашій компанії, вже давно співпрацюють з нами, тому багато раз вже були перевірені. Вони пропонують дійсно гідні умови для працівників та стабільну високу заробітну плату.

Перейти до вакансій в Чехії

Отримати безкоштовну
консультацію

Детальніше про згодуЛіцензія №1301 від 29.08.2019
Залишити відгук
×
Відгук на вакансію

Введите Ваши контактные данные и наши менеджеры вам перезвонят.

Вакансія:
×
Зворотній зв'язок

×

Меню