Робота в Польщі для українців

На сьогоднішній день наша сусідня країна Польща є найбільш привабливим варіантом для жителів України, де вони можуть заробляти пристойні гроші. Європейський рівень зарплат, приваблива архітектура, високий рівень життя - це далеко не всі переваги, які Ви зможете випробувати на собі. Завдяки тому, що Польща межує з Україною, не буде потрібно долати великі відстані, мова неймовірно простий і зрозумілий, адже має велику схожість з нашим. Непроста економічна ситуація в нашій країні змушує багатьох шукати можливості заробітку, в чому Польща є відмінним помічником.

Багато молоді сім'ї сьогодні відчувають гостру необхідність в тому, щоб за короткий час заробити багато грошей. Українські компанії можуть запропонувати такий заробіток протягом декількох років, тоді як компанії в Польщі дають можливість заробити ті ж кошти за пару місяців. Незважаючи на те, що між нашими країнами існує безвізовий режим, для роботи все-таки буде потрібно виконати оформлення деякої документації. І в цьому питанні Вам напевно зможе допомогти наша компанія. Робота в Польщі для українців є різна, ми пропонуємо безліч вакансій, а також супровід на всіх етапах.

У зв'язку з тим, що більша кількість поляків вважають за краще працювати в сфері юриспруденції, економіки та займають місця в офісах великих компаній, в країні виникає гостра необхідність в робочій силі, яка змогла б виконувати всі найбільш стандартні процеси. З цієї причини для українців завжди знайдеться робота, на якій вони зможуть отримати гідну оплату та умови, при цьому, зможуть під час цього насолоджуватися подорожами і дізнаються нову культуру. При цьому важливо розуміти, що Ви можете розраховувати не тільки на робочі спеціальності. Наприклад, для кваліфікованих фахівців в особливій тематиці, можна знайти відмінну роботу, яка буде оплачуватися набагато вище. Про це та інших важливих деталях варто поговорити більш детально.

Чому українці обирають роботу в Польщі?

Якщо довіряти статистиці, то на сьогоднішній день більше 90% іноземних працівників у цій країні - це саме українці. Така ситуація склалася у зв'язку з тим, що в нашій країні вже кілька років помітний занепад економіки, високий рівень безробіття і відсутність привабливих вакансій. Чого не можна сказати про квітучу в економічному плані Польщу. Для багатьох закордонних жителів ця країна відкриває свої двері і пропонує не тільки насолодитися чудовою архітектурою, а й за кілька місяців заробити гроші, які в нашій країні можна було б отримати за кілька років плідної роботи.

Серед безлічі переваг, які Ви зможете отримати під час подорожі, варто виділити основні:

 • Зарплати набагато вище, ніж в Україні;
 • Близьке розташування країн, а також дуже схожа мова, яку легко запам'ятати
 • Досить прості умови при прийомі на роботу
 • Потрібні працівники практично в будь-якій сфері, тому для Вас не складе труднощів вибрати для себе спеціальність і оклад
 • Невисока орендна ставка на житло. У деяких пропозиціях Ви зможете розраховувати на безкоштовне проживання, а також на оплату виключно комунальних послуг
 • Згодом Ви можете розраховувати на отримання виду на проживання, який відкриває перед Вами велика кількість можливостей.

Неймовірно вигідним таку пропозицію стане для тих людей, яким потрібна в короткий час заробити достатньо багато грошей. Наприклад, молоді сім'ї, які потребують термінового житло, зможуть лише кілька років попрацювати за кордоном для того, щоб все життя мати дах над головою. У разі потреби в операції або термінового ремонту будинку, може знадобитися всього один раз поїхати на заробітки, після чого Ви зможете вирішити всі свої проблеми. Легальна робота в Польщі для українців можлива тільки за допомогою нашої офіційної компанії.

Необхідно відзначити, що ще десяток років тому в Польщі існували серйозні проблеми з рівнем безробіття. Однак правильний економічне зростання привів до того, що сьогодні компанії здатні запропонувати велику кількість робочих місць громадянам сусідніх країн. Особливою нестачею співробітників страждають компанії, в яких необхідно використання робочої сили. Тоді як жителі нашої країни готові серйозно і відповідально працювати заради отримання великого прибутку. Тому доцільність такого союзу помітна для обох сторін.

Велика частина польських компаній, які вже мали досвід співпраці з українцями, вважають жителів нашої країни надійними і добросовісними працівниками, тому з радістю приймають їх на роботу. Також позитивним фактором на користь українців є і спрощена процедура оформлення, завдяки якій ні Вам, ні приймаючої стороні не буде складно укласти офіційний договір про роботу.

Легальна робота в Польщі

Основним моментом, який варто враховувати при пошуку роботи в Польщі є те, що обов'язково виконувати офіційне працевлаштування. У разі нелегального заробітку можуть серйозно постраждати обидві сторони. Роботодавець ризикує отримати дуже великий штраф від вищестоящих інспекцій. А ось працівник, який не оформлений на підприємстві, також обкладається штрафом, можуть виникнути проблеми в подальшому попаданні в країну. У деяких ситуаціях можуть і зовсім депортувати працівника, заборонивши йому в'їзд на територію країни.

Нелегала можна впізнати за такими ознаками:

 • Він знаходиться в країні, не маючи візи, яка діє на сьогоднішній день
 • Основа перебування не передбачає виконання робіт
 • Робота виконується без дозволу вищестоящих органів
 • Работа осуществляется не в тех условиях, которые прописаны в разрешении
 • Робота виконується без офіційного трудового договору.

У таких випадках може виникнути безліч проблем з законодавством. Однак, в тому випадку, якщо вся документація оформлена правильно, Ви зможете працювати абсолютно на тих же правах, на яких працюють громадяни Польщі. Тому ми настійно рекомендуємо Вам звертатися в нашу компанію.

Rightstaff - тільки актуальні вакансії роботи в Польщі

Основою багаторічної роботи нашої компанії є надання найбільш безпечних і чесних умов для роботи наших співгромадян. Тільки свіжі та гарячі вакансії від кращих компаній Польщі, з якими ми маємо довгі довірчі відносини. Оформлення на роботу виконується в найкоротші терміни і з урахуванням всіх побажань. Особливо важливо відзначити, що оформлення відбувається легально та у Вас не можуть виникнути проблеми з законодавством. Наші співробітники завжди будуть на зв'язку і допоможуть розібратися з будь-виниклою ситуацією.

Перейти до вакансій в Польщі

Отримати безкоштовну
консультацію

Детальніше про згодуЛіцензія №1301 від 29.08.2019
Залишити відгук
×
Відгук на вакансію

Введите Ваши контактные данные и наши менеджеры вам перезвонят.

Вакансія:
×
Зворотній зв'язок

×

Меню