Політика конфіденційності

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ СЕРВІСУ RIGHTSTAFF.COM.UA

При повазі вашого права на недоторканність приватного життя Right Staff в Харкові (www.rightstaff.com.ua) застосовує відповідні рішення, які надає. 
Справжня Політика конфіденційності пояснює, як ми використовуємо інформацію, яку збираємо і зберігаємо. Використовуючи веб-сайт за адресою www.rightstaff.com.ua («Сервіс»), ви погоджуєтеся з політикою, описаної в цій Політиці конфіденційності. 
Ми збираємо вашу особисту інформацію за умови, що ви користуєтеся Сервісом з максимальною обережністю і відповідно до чинного законодавства, з дотриманням права на недоторканність приватного життя. Ми гарантуємо всім користувачам Сервісу, що надані дані будуть належним чином захищені від їх передачі третім особам.

Хто керує вашою особистою інформацією?

Администратором ваших персональных данных является Right Staff в Харькове.

Які дані ми збираємо?

При використанні Сервісу вам може бути запропоновано надати деякі ваші особисті дані. 
Дані, отримані через форму зворотного зв'язку: Ім'я, Електронна пошта, Телефон. Дані, отримані через форму відгуків: Ім'я, Електронна пошта. Надання вищевказаної інформації є добровільним, але необхідним для обробки і виконання завдань, пов'язаних з поданням пропозиції про роботу і процесу найму.
Ми також можемо записувати ваші дані, коли ви зв'язуєтеся з нами по телефону, електронній пошті або консультуєтеся в офісі компанії. 
Заповнивши форми, ви також погоджуєтеся отримувати інформаційну розсилку від нас на вказану вами електронну адресу. Вашу згоду може бути відкликано в будь-який час.
 

Як ми використовуємо зібрані дані?

Інформація, яку ми використовуємо, призначена виключно для тих цілей, на які ви дали свою згоду, і для цілей, необхідних для виконання процесу найму і подачі пропозицій про роботу, зв'язку по електронній пошті або по телефону.

Які ваші права щодо персональних даних, які ми збираємо?

Дані, зібрані способом, описаним в цій Політиці конфіденційності, зберігаються і обробляються способом, відповідним вимогам закону. Ви маєте право на доступ до своїх даних, можливість їх анулювання в будь-який час. Щоб зробити це, ви повинні зв'язатися з нами.

Безпека і конфіденційність

Ми використовуємо всі технічні та організаційні засоби для забезпечення безпеки вашої особистої інформації і для її захисту від випадкового або навмисного знищення, випадкового втрати, модифікації, несанкціонованого розкриття або доступу. Інформація зберігається і обробляється на серверах з високим рівнем безпеки з відповідними заходами безпеки, які відповідають вимогам Українського законодавства. 
Обов'язково не передавайте особисту інформацію через Веб-сайт. Відповідальність публікація таких даних лежить повністю на вас.

Авторське право

Сервис - наша виняткова власність. Запрошуючи вас на безкоштовне використання нашого веб-сайту, ми хотіли б звернути вашу увагу на необхідність поважати права інтелектуальної власності. Тому ми вказуємо, що служба містить захищені авторським правом і патентовані документи, товарні знаки та інші оригінальні матеріали, зокрема тексти, графіки, малюнки, анімації, звуки і програми. Макет і вибір контенту, представленого на сайті, є автономним об'єктом захисту авторських прав.
Ви зобов'язані використовувати всі матеріали, представлені на сервісі виключно для особистого використання. Модифікація, копіювання, передача, публічне відтворення та будь-яке використання цього контенту в комерційних цілях без попередньої письмової згоди нашого або іншої уповноваженої особи строго заборонено. 
Зміни в політиці конфіденційності Сервісу буде розширюватися з плином часу. Також будуть внесені зміни в технології, стандарти, законодавчі вимоги і вимоги до бізнесу. Це означає, що в майбутньому Служба може вносити зміни в Політику конфіденційності. Використання Сервісу після вступу змін в силу означає угоду із розділом Про приватну Сервісу.

Прикінцеві положення

Отримавши доступ до Сервісу, ви прямо погоджуєтеся з умовами цієї Політики конфіденційності.

Наші контактні дані

Всі необхідні контактні дані можна знайти в розділі «Контакти» нашого веб-сайту.

Посилання на інші веб-сайти і зовнішні служби.
Ця Політика конфіденційності не поширюється на інші веб-сайти і компанії, чия контактна інформація надається в межах Сервісу.
У разі посилань на інші веб-сайти, розміщені на сервісі, ми залишаємо за собою право не нести відповідальність за політику конфіденційності власників цих доменів і веб-сайтів. Перш ніж ви почнете використовувати сторонні веб-сайти, ознайомтеся з їх політикою конфіденційності.

Отримати безкоштовну
консультацію

Детальніше про згодуЛіцензія №1301 від 29.08.2019
Залишити відгук
×
Відгук на вакансію

Введите Ваши контактные данные и наши менеджеры вам перезвонят.

Вакансія:
×
Зворотній зв'язок

×

Меню